48 feljelentés a nemzeti ünnepen!



Klikk ide:


http://www.youtube.com/watch?v=S1O_SlpY3m8



Kedves Közjogi Harcostársam!

Semmi sem véletlen. Ez sem. A liberális oktatási szisztéma és a média "nevelõ" hatása is benne van ebben a "sikerben"!
Szerintem nem megrendezett, csak a sok-sok megkérdezettbõl való – tematikus –

válogatás.

Hiszen az nem lenne érdekes, ha mindenki mindent tudna! Igaz?
A nagyérdemû televíziónézõket szórakoztatni kell, mert különben kikapcsolják a dobozt és akkor nincs hirdetési pénz, nincs profit!

Ölellek:
Bene Gábor S.




48 feljelentés a nemzeti ünnepen!



Nézem a televízió híradóját. Megnézem, pedig nem szokásom. Jól tudom, hogy csúsztatnak, félretájékoztatnak, hazudnak! Ezért maradhatnak a helyükön, s ezért kapják a fizetést. Hírt adnak arról, hogy komolyabb rendzavarás nem volt, csak lehazaárulózták a jelenlegi kormányfõt. Csak 48 személyt kellett feljelenteni, s „csak egy legény volt talpon, e vidéken”, akit elõ is állítottak!


Lélekben persze azok is rendzavarók voltak, akik már nem tudják elviselni a politikai színház hazugságait, s inkább otthon maradtak beszélgetni a gyerekekkel, vagy pihenni a holnapi idegõrlõ munka elõtt.


A 48-as szám persze nem véletlen, hiszen mint tudjuk: semmi sem az. A nemzeti ünnepen ma még szerepeltek a haza elárulói, szónokoltak és mocskolódtak, de már az utolsókat rúgják. Véget ért egy újabb szakasza a magyar történelemnek, s a kisstílû bûnözõk és politikai törpék után - végre a magyar alsóházban is szerepelnek majd olyanok, akik elkötelezettek egy szebb jövõ és egy alkotmányos Magyarország megteremtése érdekében.


(Az, hogy mit fognak elérni még a jövõ titka. De végvárként itt van a magyarság évezredes szövetségének felújítója a Magyarok Szövetsége, amely máris az önkormányzati választásokra készül!) Ha lesz elég felhatalmazásuk, akkor visszaszerezhetik a saját közösségük érdekvédelmére létrehozott önkormányzatiságot! Azok pedig, befolyásolhatják az állam mûködését, és a helyi sikerek oda fognak hatni, hogy az állam se lehet majd többé jogfolytonos, se a Rákosi, se a Kádár diktatúrával, s a közhatalom lecseréli a mostani idegen jogrendet, egy valódi és bevált magyar jogrendre, alkotmányosságra.



A politikusoknak nevezett színészgárda - szónokolt a nemzeti ünnepen. Az ünnep fényét és tisztességét persze nem csak õk homályosítják el, hanem a szövegkönyv megírói és a fõrendezõk is, például a gyermekszereplõk szájába adott bugyuta kérdésekkel, s válaszokkal. Minden az ünnep kifordításának, a nemzettudat lejáratásának az eszközévé vált, még maga a megemlékezés is. Ez is a politikai színház részévé lett annak ellenére, hogy szabadtéren, nemzeti zászlók alatt tartják.



Mesterházi – mint új fõszereplõ – lelkesen beszél a tömeghez: ”…a középkori Magyarország víziója helyett, modern…” (már nem is hallom mit mond, de az agyam kiegészíti a mondatot a valóság szavaival)módon fosztottuk ki a nemzetet! „A legnagyobb hibánk a késõi szembenézés a korrupcióval! …nincsenek korrupt közösségek!” Azt hiszem, hogy Attila téved, mert van korrupt közösség. Ehhez nem kell túl sok ész, ezt szerintem ma már mindenki átlátja, még Magyarországon is!



Demszky is nyomja a sódert: „…most lehet tapsolni ordibáló barátaim!” Ilyen sértést persze nehéz elviselni a tisztességes emberekbõl álló megemlékezõknek, mert most politikai maffiózó nevezi õket barátainak! Bár azt a tényt, hogy ez az utolsó beszéde szerintem is jutalmazni kell. Ha nem tapssal, akkor vagyoni átvilágítással! Eljön az ideje annak, hiszen ha lassan is õrölnek a Jóisten malmai, de legalább biztosan. A jogállami korszak szereplõjeként hamarosan elbúcsúzok.” Ó, mióta várjuk már ezt!



Bokros – a kissé megbokrosodott miniszterelnök jelölt – szintén beállt a nagyotmondók közé, bár ez neki, nem lehet túlzottan nehéz: egy ilyen „komoly” diplomával a zsebében. Arról beszél, hogy: …a tétlenség programja következik…? Én most még hiszek is neki. Mert ha miniszterelnök lenne, akkor biztosan nem tétlenkedne a tönkretételünk kapcsán, ehhez ugyanis csakugyan jól ért!



Orbán Viktor, például hiányolta a nemzetegyesítést a baloldali kormány munkájából. Én is ezt hiányoltam a Fidesz kormány munkájából, a sok egyéb mellett! „Kellenek szigorú alapos és gyors intézkedések…” mondta Viktor, de ezt mi is szeretnénk, ám tud-e elég gyorsan intézkedni, s nem fogja-e majd a társadalomra fogni (ahogy Kádár is ezt tette) a sikertelenséget? Ez utóbbit, az fogja majd elõidézni, ha nem lesz elég bátor az új kormány a nemzetközi pénzhatalommal szemben a nemzet valós érdekét képviselni. Már pedig ezt a bátorságot az alsóházi politikai osztály régóta nélkülözi.



Morvai Krisztina beszédébõl is megjegyeztem egy fontos mondatrészt: „…felelni fogtok a szemkilövésekért, a törvénytelen perekért, stb.!”



Az egész ország erre vár! Csak adja meg az Isten az igazság lehetõségét, a nemzet felhatalmazását a cselekvésre, s belátást a társadalmi összefogás szükségességére! Adja meg, de ne csak a szavazásra, hanem a nemzetépítõ hétköznapokra is. Adja meg az erõt a pártoknak arra, hogy lemondjanak a párt politizálás kényelmérõl, a nemzeti politika és az erkölcsi szabadságharc javára!



Úgy legyen!


Bene Gábor S.